logo

STARBEAUTY НА КОНФЕРЕНЦІЇ PEEL 3.0

11 березня 2021 року відбулася PEEL 3.0 - конференція, присвячена ефективній роботі з якістю шкіри. Професійний захід під назвою PEEL вже стало брендом в сфері косметології та естетичної медицини України, що охоплює всі методи ефективного поліпшення якості шкіри: за допомогою хімічних пілінгів і лазерів, ін'єкційних процедур для реабілітації та потенціювання ефекту пілінгів і лазерних шліфовок.

 

 

В рамках заходу компанія Starbeauty представила марку Karin Herzog - швейцарський бренд професійної косметики, який виробляє засоби для обличчя і тіла на основі формул, що містять активний кисень.

Преміальна киснева космецевтика, бореться з проблемами старіння і пігментацією. Заснована понад 40 років тому Нобелівським лауреатом доктором Полом Герцогом, лінія по догляду за шкірою "Karin Herzog" є результатом багаторічних наукових досліджень, зосереджених на стабілізації активного кисню.

Продукція Karin Herzog фактично доставляє його до глибоких шарів епідермісу. Розробка, за яку доктор Херцог отримав Нобелівську премію, – це унікальний процес стабілізації та перетворення кисню. Продукція Karin Herzog забезпечує доставку біодоступного кисню, вологи і необхідних поживних речовин, які проникають у найглибші шари шкіри:

 

 

Події