logo

S congress 2019

Наука не стоїть на місці та кожні 5-10 років радує інноваційними і унікальними новинками косметології. У межах S-Congress компанія StarBeauty представляє марку Swiss Perfection – косметику, створену із застосуванням високих технологій провідними вченими Швейцарії та орієнтовану на результат, яка відрізняється ексклюзивним складом і винятковою якістю. Унікальний запатентований компонент Cellular Active IRISA® – клітинний комплекс із кореня ірису, на базі якого і розроблена швейцарська марка Swiss Perfection. Завдяки високому вмісту ферментів і білків прискорюється регенерація клітин шкіри, збільшується оксигенація, забезпечується оптимальна гідратація. Це перша у світі марка косметики на основі екстрактів активних рослинних клітин.

Космецевтика Swiss Perfection широко представлена ​​і включена у процедури найкращих готелів і спа-центрів світу. Зокрема, продукція  Swiss Perfection використовується для всіх процедур у відомому спа-центрі Сlinique Laprairie https://cliniquelaprairie.com/ru/premirovannyy-spa-centr.

Догляд за допомогою засобів Swiss Perfection забезпечує чудову регенерацію шкіри і є передовим антивіковим рішенням, яке об'єднує неперевершену технологію Cellular Active IRISA® і ретельно відібрані, особливо ефективні рослинні екстракти.

Засоби Swiss Perfection стимулюють вироблення нових клітин з урахуванням потреб шкіри різних типів. Високоякісні інгредієнти, що входять до складу косметики Swiss Perfection, багаторазово збільшують ефективність нашої перевіреної методики боротьби з ознаками старіння.

Події