logo

STARBEAUTY НА ELLE ACTIVE FORUM

17 жовтня 2020 року відбувся ELLE ACTIVE FORUM - міжнародний форум для натхнення молодих амбітних дівчат, які прагнуть і хочуть бути успішними і в роботі, і в родині.

 

 

В рамках ELLE ACTIVE FORUM компанія StarBeauty представила свої бренди по догляду за обличчям і волоссям: SACHAJUAN, Embryolisse, theBalm.

 

 

Продукція SACHAJUAN дає можливість працювати з волоссям, не витрачаючи багато часу і сил, але при цьому отримуючи чудовий результат. Метою було створення продукту, який полегшив би самі трудомісткі процеси в роботі. В основі всіх засобів Sachajuan лежить технологія «Морський шовк». Її унікальність полягає в використанні екстрактів різних водоростей: вони забезпечують глибоке зволоження шкіри і надають блиск і сяйво волоссю, повертаючи їм природну красу.

 

Embryolisse Laboratories - це сертифікований виробник космецевтики по догляду за шкірою обличчя і тіла, визнаний хедлайнер в лінійках лікувально-профілактичних засобів. Бренд Embryolisse Laboratories почав свій розвиток в 1950 році, коли дерматолог з паризької лікарні захотів випустити власний косметичний продукт для своїх пацієнтів. Спеціалізуючись на захворюваннях шкіри, лікар створює революційний крем-молочко концентрат Lait Crème Concentre. З тих пір знаменитий LCC-крем користується величезним попитом і популярністю протягом 70 років по всьому світу. Бездоганний зовнішній вигляд і ефективний догляд за шкірою кожен день для збереження і продовження її молодості, краси і здоров'я.

 

 

Концепція косметичного бренду theBalm полягає в простоті використання продукції і багатофункціональності засобів. Будь-який продукт бренду theBalm можна із захопленням розглядати як цікавий комікс, в який закладена особлива історія відносин між жінкою та чоловіком. І це тільки один з прикладів, адже кожен засіб унікально по-своєму. Косметичні продукти theBalm не тестують на тваринах і не містять парабенів!

Події