logo

НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ 21 ВЕРЕСНЯ EMBRYOLISSE І WISH FORMULA

Компанія Starbeauty розвиває і навчає свою партнерську мережу, тепер з вересня 2020 року бренди Embryolisse і Wish Formula представлені в мережі магазинів Архітектор Краси. Для того, щоб покупці змогли використовувати правильно підібраний домашній догляд за шкірою, 21 вересня тренер Рикова Наталія провела презентацію і навчання по брендам Embryolisse і Wish Formula для консультантів мережі магазинів Архітектор Краси.


Бренд Embryolisse Laboratories почав свій розвиток в 1950 році, коли дерматолог з паризької лікарні захотів випустити власний косметичний продукт для своїх пацієнтів. Спеціалізуючись на захворюваннях шкіри, лікар створює революційний крем-молочко концентрат Lait Crème Concentre. З тих пір знаменитий LCC-крем користується величезним попитом і популярністю протягом 70 років по всьому світу. Бездоганний зовнішній вигляд і ефективний догляд за шкірою кожен день для збереження і продовження її молодості, краси і здоров'я.


Wish Formula - це інноваційні розробки та сміливі експерименти, нове втілення класичних продуктів для щоденного догляду за обличчям і тілом. Бренд функціональної косметики, заснованої на принципах ферментуваня і сучасних технологіях. Тепер на зміну революційним равликовим засобам з муцином поспішає ферментована косметика. Головний активний елемент таких засобів - це природні кислоти, які сприяють ніжному відлущуванню шкіри. Завдяки використанню пілінгу або тоніка з природними ферментами навіть звичайні зволожуючі креми зможуть проникнути в більш глибокі шари епідермісу. Ефективність догляду зросте в кілька разів.

Події