logo

ПРЕЗЕНТАЦІЯ БРЕНДА SACHAJUAN у салоні краси MATERIA

ПРЕЗЕНТАЦІЯ БРЕНДА SACHAJUAN у салоні краси MATERIA

30 листопада 2020 року компанія Starbeauty провела презентацію бренду SACHAJUAN в концептуальному салоні-бутіку MATERIA. Юлія Куницька - професійний колорист, розповіла про переваги бренду і представлених лініях продуктів по догляду за волоссям.
Два знаменитих шведських перукаря Саша Мітіко і Хуан Розенлін заснували бренд унікальних засобів по догляду за волоссям в 2004 році в Швеції. Вони хотіли заповнити нішу високоякісних засобів, тому довірили розробку складів шведської лабораторії. Продукти Sachajuan були створені на основі знань засновників, отриманих в ході навчання і роботи в салонах, з'єднаних з їх поглядами на те, як повинне виглядати волосся. Продукція SACHAJUAN дає можливість працювати з волоссям, не витрачаючи багато часу і сил, але при цьому отримуючи чудовий результат.

 

Засоби Sachajuan забезпечують професійний догляд і дозволяють стилістам контролювати творчий процес. Метою було створення продукту, який полегшив би самі трудомісткі процеси в роботі. В основі всіх засобів SACHAJUAN  лежить технологія «Морський шовк». Її унікальність полягає в використанні екстрактів різних водоростей: вони забезпечують глибоке зволоження шкіри і надають блиск і сяйво волоссю, повертаючи їм природну красу.

 

 

Події